Rendezvények

Népszerű rendezvények

2017. April 22., Saturday 09:00

Szemétszedési akció!

Szemétszedési akció 2017
Bővebben
2017. May 12., Friday 16:30

Anyák napja

Anyák napja
Bővebben
2017. September 9., Saturday 10:00

Várgesztesi Lovagi Játékok

Várgesztesi Lovagi Játékok 2017
Bővebben
2017. October 26., Thursday 17:00

Könyvbemutató

Bővebben
2017. November 11., Saturday 17:00

Márton napi lámpás felvonulás

Márton napi lámpás felvonulás
Bővebben
2017. November 18., Saturday 15:00

Szépkorúak köszöntése

Szépkorúak köszöntése
Bővebben
2017. December 3., Sunday 00:00

Adventi ünnepség

Adventi ünnepség
Bővebben
2017. December 6., Wednesday 16:00

Falumikulás

Falumikulás
Bővebben

Találatok száma: 8db
Nincs esemény rögzítve!
2019. December 9., Monday 08:21

Karácsonyi dallamok

Öröm számomra, hogy immár kilencedik alkalommal csendülnek fel a templomban a karácsonyváró dallamok
Bővebben
2019. December 2., Monday 17:06

Téli útviszonyok

A télies útviszonyok óvatosabb, megfontoltabb vezetést követelnek minden autóstól
Bővebben
2019. December 2., Monday 09:42

Adventi áhítat

Pillmann József nyitotta meg és köszöntötte advent első vasárnapján a hagyományos karácsonyváró koncert közönségét a katolikus templomban
Bővebben
2019. December 1., Sunday 07:30

Advent

Az advent szó eljövetelt jelent, és a karácsonyt megelőző negyedik vasárnaptól karácsonyig tart
Bővebben
2019. December 1., Sunday 07:30

Csak óvatosan!

A megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság óvatosságra és odafigyelésre hívja fel a figyelmet
Bővebben
2019. November 24., Sunday 12:41

Ünnepeltek

Családja körében ünnepelte péntek délután Pillmann József 90. születésnapját
Bővebben
2019. November 14., Thursday 06:08

Látni és látszani

2019. október 22-én indult el a „Látni és látszani” elnevezésű kampány, amelyhez megyénk is csatlakozott
Bővebben
2019. November 12., Tuesday 13:59

Szent Mártonra emlékeztek

Oszd meg, amid van! – ez Szent Márton üzenete, akiről számtalan országban megemlékeznek meg november 11-én
Bővebben
2019. November 7., Thursday 06:00

Ludrik Angelika képei Oroszlányban

Egy pályázatnak köszönhetően méltó keretek között ünnepelte fennállásának tizedik évfordulóját szerdán az oroszlányi Benedek Elek EGYMI
Bővebben
2019. November 3., Sunday 11:19

Pályaválasztás

Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal idén 20. alkalommal rendezi meg a megyei Pályaválasztási Kiállítást
Bővebben
2019. November 3., Sunday 11:19

Keresetek

Augusztusban a teljes munkaidőben alkalmazásban állók nemzetgazdasági szintű bruttó átlagkeresete 358 900 forint volt
Bővebben
2019. October 31., Thursday 06:02

Halottainkra emlékezünk

Nyolcszázharmincötben a római katolikus egyház november 1-jét mindenszentek ünnepének nevezte ki
Bővebben
2019. October 31., Thursday 06:01

Legyen körültekintő

A rendőrök országszerte segítik a biztonságos közlekedést a közutakon, illetve a temetők környékén
Bővebben

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2824 Várgesztes, Arany János utca 47.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16 óráig
  • Kedd: 8 - 12 óráig
  • Csütörtök: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek