Rendezvények

Népszerű rendezvények

2017. April 22., Saturday 09:00

Szemétszedési akció!

Szemétszedési akció 2017
Bővebben
2017. May 12., Friday 16:30

Anyák napja

Anyák napja
Bővebben
2017. September 9., Saturday 10:00

Várgesztesi Lovagi Játékok

Várgesztesi Lovagi Játékok 2017
Bővebben
2017. October 26., Thursday 17:00

Könyvbemutató

Bővebben
2017. November 11., Saturday 17:00

Márton napi lámpás felvonulás

Márton napi lámpás felvonulás
Bővebben
2017. November 18., Saturday 15:00

Szépkorúak köszöntése

Szépkorúak köszöntése
Bővebben
2017. December 3., Sunday 00:00

Adventi ünnepség

Adventi ünnepség
Bővebben
2017. December 6., Wednesday 16:00

Falumikulás

Falumikulás
Bővebben

Találatok száma: 8db
Nincs esemény rögzítve!
2021. November 14., Sunday 09:31

Idősek napja

Várgesztes 176, hatvan évnél idősebb lakóját köszöntötte szombat délután a Faluházban Rising Károlyné polgármester
Bővebben
2021. November 8., Monday 06:00

Mi a pálya?

November 10-én, Győrben rendezik meg a Mi a pálya? elnevezésű műszaki pályaválasztó fesztivált
Bővebben
2021. November 4., Thursday 09:12

A széna illata

Rising Károlyné polgármester köszöntötte szerda délután a Faluházban a helyiek mellett a szép számban megjelent vértessomlói érdeklődőket is
Bővebben
2021. November 3., Wednesday 08:40

Adó-visszatérítés

Az adóhivatal online felületén már elérhető a nyilatkozat a gyermeket nevelő magánszemélyek adó-visszatérítéséhez
Bővebben
2021. November 1., Monday 08:50

Emlékezzünk

November másodika a halottak napja, melyet a 8. században bevezetett Mindenszentek ünnepe előz meg
Bővebben
2021. October 26., Tuesday 06:14

Látogatási tilalom

A tatabányai kórházban látogatási tilalom lépett életbe, a vizsgálatra, ellátásra belépőknek pedig az intézmény teljes területén kötelező a maszkviselés
Bővebben
2021. October 25., Monday 06:30

Vendel-napi búcsú

Várgesztesen hétvégén rendezték meg a hagyományos Vendel-napi búcsút
Bővebben
2021. October 23., Saturday 05:37

Emlékezzünk

1989. október 23. óta ez a jeles nap kettős nemzeti ünnep Magyarországon
Bővebben
2021. October 16., Saturday 13:29

Tök jó családi nap

Az ősz kincsei, a gyümölcsök, zöldségek és különböző termények nagyon sok lehetőséget adnak változatos tevékenységekre
Bővebben
2021. October 15., Friday 19:34

Települési vizit

Rising Károlyné polgármester fogadta péntek délelőtt Nagybajcs delegációját
Bővebben

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2824 Várgesztes, Arany János utca 47.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16 óráig
  • Kedd: 8 - 12 óráig
  • Csütörtök: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek