Hírek

Népszerű cikkek

2020. November 11., Wednesday 13:38

Tájékoztató

Az ön területileg illetékes ellátottjogi képviselője: Bukovics Szilvia
Bővebben
2020. November 4., Wednesday 00:00

Tájékoztató!

A Tatabányai Járási Hivatal illetékességi területén 2020. november hónapban mobilizált ügyfélszolgálat működik
Bővebben
2020. October 13., Tuesday 13:50

Tájékoztató

Amit a várgesztesi zöldhulladék lerakóról tudni érdemes
Bővebben
2020. September 25., Friday 11:14

Civil Kézikönyv

Megjelent az új Civil Kézikönyv, amely értékes információkat tartalmaz a civil szervezetek mindennapi működéséhez
Bővebben
2020. September 23., Wednesday 09:14

Bűnmegelőzési hírlevél

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság közzétette 2020. szeptember havi bűnmegelőzési hírlevelét
Bővebben
2020. June 11., Thursday 12:27

Tájékoztató - Lomtalanítás

Értesítjük Várgesztes lakosságát, hogy az NHSZ Vértes Vidéke Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. 2020. július 29-én lomtalanítást végez
Bővebben
2020. June 1., Monday 11:57

Fakivágás!

A megyei Katasztrófavédelem közreműködésével a Vértesi Erdő Zrt. megkezdi a Hegyalja utcában a veszélyes fák kivágását
Bővebben
2020. May 15., Friday 05:39

Tájékoztató

Tájékoztató a 191/2020. (V.8.) Korm. rendelet szerinti veszélyhelyzet alatti engedélykötelezettségről
Bővebben
2020. May 13., Wednesday 06:18

Felhívás

10 hónapos, szakképesítést adó rendőr szakképzés indul
Bővebben
2020. April 28., Tuesday 09:18

Tájékoztató

Az ÉDV Zrt. értesíti a fogyasztókat, hogy szünetelteti a vízmérők leolvasását
Bővebben

Találatok száma: 257db
May

26 Várgesztesi tó átadása

  • Időpont: Sunday 15:00
  • Helyszín: Várgesztes, Arany János utca 1., 85/2. hrsz

29 Várgesztesi gyereknap

  • Időpont: Wednesday 10:00
  • Helyszín: Faluház előtt

Ne váljon áldozattá!

2024. May 6., Monday 05:53

Fogadja meg a Tatabányai Rendőrkapitányság tanácsait az online csalás megelőzése érdekében.

Bővebben

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2824 Várgesztes, Arany János utca 47.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16 óráig
  • Kedd: 8 - 12 óráig
  • Csütörtök: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek